Masaj Aleti Burada Hakkımızda
facebook ile bağlan
$ 32,52 TL 34,59 TL
08504201284
 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

Masaj Aleti Burada Hakkımızda

resi group,masaj,masaj aleti,masaj aleti burada,sağlık,evde masaj,toptan medikal,toptan ucuz masaj,medikal eşyalar,ucuz masaj aleti,kaliteli masaj aleti,evde sağlık,cinsel sağlık,kadın cinayeti,türkiye

 

 

Resi Group olarak işletmemiz 21 yıldır insan hayatına dokunan ve yaşam kolaylaştıran #medikal , masaj cihazları, kişisel destekleyici ürünler ve kişisel bakım ürünlerini imalat ve ithalat yoluyla gururla ve azimle Türkiye halkının hizmetine sunmaktadır.

 

 

 

Gaziantep, İstanbul ve Bingöl şubelerimizle ve masajaletiburada .com ile Türkiye'nin dört bir tarafına hizmet vermekteyiz.

 

 

Toptan piyasasında etkili ve rekabetçi fiyatlarımızla küçük esnafımızın, birçok kadın çalışan istihdamı ile de #kadınlarımızın yanındayız. 

 

Türkiye'nin dört bir yanında çalıştığımız medikal firmaları, hacamat merkezleri ve masaj merkezleri bizim için en önemli çalışma arkadaşlarımız ve referanslarımızdır.

 

Perakende ürünleri bulabileceğiniz www.masajaletiburada.com en güvenli ve yeni sistemiyle alışveriş platformu 7/24 hizmetinizdedir.

Bizim için önemli olan toptan piyasaındaki etkinliğimizi etkili perakende fiyatlarla da tüm halkımıza kavuşturmayı tam anlamıyla başarana kadar durmamak.

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?